BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasar tikrai jie tokie lėti?

2009-02-07

city rally ir dar dviejų lietuvių atsiradimas :)

Šį rytą pabudau nuo tylaus beldimo į duris - pagaliau tai įvyko - kambariokė, eidama į tualetą, užtrenkė kambario duris ir liko su naktinukais stovėti koridoriuje :) ilgą laiką nė nežadėjau keltis, maniau, kad tai ankstyvi svečiai, kuriems čia tikrai nieko nereikia, kol po trečiosios - jau rimtesnės beldimų serijos nusprendžiau pažiūrėti, ką ji apie tai mano - tik pastebėjusi, kad jos nėra, suvokiau situaciją :D.

Dieną mus užėmė lenktynėmis po senamiestį - visi išsidalinom į grupes, ir, kaip parodė vėlesni įvykiai - patekau į pačią lėčiausią grupę. Kadangi pirmą kartą su savo sugyventine patekome į skirtingas grupes, šūktelėjau jai: “Jei paklysiu, lauk manęs paskutiniame punkte!”. Ir tuomet radau šeštąjį Lietuvos atstovą, kuris lyg niekur nieko pasidomėjo, kur tas paskutinysis punktas bus :) Puikus jausmas apima, kai taip netikėtai dar prieš minutę tebuvęs nepažįstamasis pasirodo esąs brolis lietuvis :) visada apima nepaaiškinamas džiaugsmas :D

Visaip bandėm paaiškinti savo lėtajai grupei, kad this is rally, we must be faster, bet mūsų tikrai niekas nesuprato iki pat paskutinio punkto, kuriame mums pranešė, kad daugiau punktų negausime, nes visi sušalo ir jau seniai mūsų nebelaukia :D na, užteks ir 4 punktų iš 6, ar ne? :) šiaip ar taip, gavom tokio paties dydžio  kalev šokoladą, akip ir pirmosios vietos laimėtojai :P

Viena iš užduočių - nufotografuoti vaizdą, atsiveriantį iš apžvalgos aikštelės. Taip, kad jis būtų kuo panašesnis į nupirktą suvenyrų parduotuvėlėje atviruką. Gaila, negaliu jums parodyti atviruko - jį teko atiduoti viename iš punktų :)

Na o čia vyko apdovanojimų ceremonija :) Kalev for everyone :) Bėda, kad buvom paskutinė grupė - nebeliko ne tik laisvo staliuko, bet ir vietos musei nutūpt :) Gal įprasiu nuolat būti minioje? brrr :))

Rodyk draugamsLeave a reply

 • Monthly

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web